معرفی انواع مکانیزم ریلی

مکانیزم وینگ لاین یا آکاردئونی

مکانیزم ریلی وینگ لاین از سری مکانیزم های کمد و کابینت بوده و به دلیل طراحی خاص و منحصر به فرد خود از محبوبیت بالایی در نزد طراحان دکوراسیون داخلی برخوردار است. عملکرد این مکانیزم به این صورت است که دو درب به صورت تاشو (آکاردئونی) در یک سمت یونیت قرار می گیرند، بنابراین امکان استفاده از تمامی فضای داخل کمد به راحتی امکان پذیر است و درب ها مانع از حرکت اکسسوری های داخل کمد نمی شوند.

مکانیزم درب تاشو یا آکاردئونی برای دودرب تاشو به صورت آویز یعنی در پایین درب ریلی برای نصب وجود ندارد و فقط کل درب از بالا نصب می گردداین مکانیزم مناسب برای فضاهایی است که نیاز به جدا سازی از هم دارند ودر ضمن محل تردد  هم می باشند.مانند دو اتاق و یا جدا سازی آشپزخانه گرم و و سرد

این مکانیزم  مانند سایر درب های اکاردئونی دیگر دارای ریل بالا و پایین نمی باشد و فضای بیشتری در داخل کمد به شما می دهد.

شامل یک دست میله هدایت کننده درب و ۴ عدد لولای پلاستیکی بین دودرب

هربسته از این مکانیزم برای یک یونیت به عرض ۹۰ سانتیمتر می باشد.

مکانیزم آکاردیونی یا وینگ لاین

مکانیزم وینگ لاین برقی

این مکانیزم از لحاظ کاربردی مشابه مکانیزم وینگ لاین معمولی می باشد با این تفاوت که در مکانیزم وینگ لاین برقی درب با ریموت یا با فشار دست باز و بسته می شود.

مکانیزم ریلی تاپ لاین

کارکرد  مکانیزم تاپ لاین بصورت حرکت خطی در دولاین مجزا برروی یکدیگر است و تا کمدهای عرض ۳٫۶ متری را پوشش می دهد.

این مکانیزم بعلت نصب ریل برروی سقف یونیت تحمل وزن بسیار بالایی دارد و شما در دیگر مانند سایر درب های ریلی ریل و قرقره مکانیزم را نمی بینید .این مکانزم درب ریلی با طراحی منحصر به فرد خود توسط طراحان شرکت با محوریت زیبایی،کیفیت بسیار بالا و راحتی نصب ، خود را از سایر محصولات مشابه متمایز کرده است.

مکانیزم ریلی تاپ لاین

مکانیزم این لاین

در این مکانیزم ، دودرب کمد برخلاف سایر درب های ریلی که یک درب در ریل جلو و دیگری در ریل عقب قرار می گیرد هردودرب در یک خط قرار می گیرد و در یک راستا می باشند.ریل های این محصول یکی بر روی سقف ودیگری در زیر کف یونیت نصب می شوند ،و این امر باعث می شود دیگر ریل ها در دید نباشند که زیبایی دوچندانی به کار می دهد.

درب ها مانند درب ون باز می شود یعنی ابتدا درب به بیرون امده و برروی درب دوم حرکت می کند.

ریل این لاین در دو مدل برقی و دستی موجود می باشد.در مدل برقی با یک فشار کوچک برروی درب ،درب کمد به صورت اتوماتیک باز می شود و با فشار دکمه ای که برروی بدنه وجود دارد درب بسته می شود.

مکانیزم این لاین

درب کرکره ای

 این مکانیزم لوکس با ویژگی های منحصر به فرد برای داشتن خانه ای زیباتر و خاص تر شما را یاری می کند.برای راحتی شما سنسور کنترل لمسی پایین مکانیسم باعث باز شدن کرکره میشود.
اسلاید ها از جنس TSG (شیشه ایمن) با ​​مقاومت در برابر سایش روزمره و شکستگی در دو رنگ سفید و مشکی هایگلاس موجود است که با جلایی خاص در گوشه ی آشپزخانه و یا اتاق شما چشم نواز است.
هر مکانیزم به صورت کامل به همراه یونیت از پیش ساخته شده و آماده جهت نصب آسان  ارائه میشود.
موتور بی صدا، روان و کم مصرف با استفاده از برق شهری از جمله ویژگی های مکانیزم درب کرکره ای می باشد

درب کرکره ای کابینت

 

آگیلیس یا آسانسوری

معمولا دسترسی به طبقات بالای کابینت های هوایی برای بعضی از خانم های خانه دشوار می باشد، برای حل این مشکل مکانیزم آگیلیس یا آسانسوری طراحی گردیده است.

با نصب این مکانیزم در یک کابینت به عرض ۹۰ سانتیمتر شما می توانید انواع شیشه های ادویه و یا سایر محصولات کوچک سوپری خود را در آن قرار داده و با کشیدن به سمت پایین تمام آنها براحتی در دسترس شما قرار می گیرد.این سبد دارای جک ارامبند می باشد و همچین دکمه ای به منظور افزایش و یا کاهش قدرت جک به نسبت بار قابل حمل در آن وجود دارد.

 اگیلیس یا اسانسوری

پاکت دور

مکانیزم پاکت دور  ترکیبی از لولا و ریل می باشد.این محصول مناسب برای فضاهای کوچک و یا درب های کابینتی که با باز  شدن آن جلوی رفت وآمد گرفته می شود ،مانند درب روی ماکرویو و یا میز تلویزون.

سیستم باز شدن pocket door بدین شکل می باشد که ابتدا درب به صورت لولایی باز می شود و سپس به صورت ریلی داخل یونیت می رود. بنابراین فضای زیادی را اشغال نمی کند.

مکانیزم پاکت دور

2 دیدگاه برای “معرفی انواع مکانیزم ریلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =

× سوالات خود را از ما بپرسید