مراحل نصب دستگیره درب پلاک

مراحل نصب دستگیره درب پلاک

همانطور که می دانیم دستگیره وسیله ایست که هر روز از ان استفاده میکنیم و جز یراق الات اصلی و بسیار کاربردیست ازین جهت یادگیری نصب دستگیره درب پلاک و همچنین مراحل نصب دستگیره روزت می تواند بسیار کاربردی و لازم باشد.به همین جهت ما در این مقاله به صورت راحت و گویا مراحل نصب دستگیره درب پلاک  را برای شما توضیح داده ایم که به راحتی از ان استفاده کنید.

-در ابتدا بسته به بلندی درب جایگاه مناسب دستگیره تعیین میشود که معمولا  بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ سانتی متر از پایین درب فاصله دارد.

-پس از پیدا کردن جایگاه مناسب برای دستگیره نقطه را علامت گزاری کرده با نوار چسب کاملا علامت گذاری میکنیم که دو طرف درب در یک راستا و یکسان باشند.

-همان گونه که در مقاله قفل و سیلندر توضیح داده شد قفلها در اندازه های مختلف موجود هستند که با توجه به نوع و جنس درب از ۴ سانت تا ۱۰ سانت انتخاب میشوند.

-در این مرحله با توجه به قفلی که انتخاب کردیم و میخواهیم روی درب نصب کنیم سایز مقطع یا در واقع همان وسط آکس را روی درب اندازه می زنیم.

-سپس جای چهارسوی دستگیره یا در واقع همان شافت دستگیره را روی درب را به اندازه حدودا ۲۰ میلیمتر سوراخ میکنیم.

– پس از ان جای سیلندر را در قسمت مربوطه سوراخ میکنیم به طوری که سیلندر از ان رد شود (حدود ۳۰میلیمتر)

-محور ۴ پهلو را بصورتی که شیار بیضی شکل ان به سمت پایین باشد را از قفل عبور میدهیم.

-در این مرحله دستگیره پلاک را روی درب گذاشته و جای سوراخ های ان را علامت میگزاریم.

-سپس با مته جای سوراخ ها را زده و پیچ فیکس دستگیره را بر روی دستگیره از دو طرف درب بر روی یکدیگر فیکس کرده و محکم میکنیم تا دستگیره کاملا محکم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

× سوالات خود را از ما بپرسید